Forbo PVC Zemin Kaplama Ürünleri

Sarlon Traffic

Sarlon Traffic Akustik PVC Yer Kaplamalarında Forbo’nun çağdaş desenlere sahip en zengin koleksiyondur. 4 teknolojik katmandan oluşmaktadır. En üst yüzey koruma OVER CLEAN XL şeffaf kaplama Desenli ve Düz görünümlü ürün serilerinde 0,67 mm(Cristal serisi 0,75 mm)kalınlıkta desen verilmiş ,%100 saf PVC aşınmazlık tabakası. Boyutsal kararlılığı sağlayıcı cam elyafı tabakası BİOSTATİC ve AKUSTİK,ANTİBAKTERİYEL Pvc taban […]

Sarlon Tech Sparkling

Tamamıyla çevre dostu bir ürün. Geri dönüştürülebilir bir üründür.Sarlon Tech Sparkling VOC İç mekanlarda havaya yapılan salınımlar konusunda en iyi dereceye sahiptir.

Sarlon Primeo

Forbo’nun çağdaş desenlere sahip en zengin koleksiyondur. Sarlon Primeo Wood Kullanım Alanları Hastane, Klinik,Sağlık Merkezleri Okul, üniversite, Öğrenci yurtları Kütüphane, Konferans Salonu,Sinema ve Tiyatro Salonları Çocuk oyun alanları,Kreş ve Anaokulları Fittness ve Aerobik Salonları,Aletli Jimnastik Salonları Yemekhaneler,Restaurant,Cafe ve Parakende Satış Mağazaları. Ofisler ,Toplantı Salonları vb.. mekanların ses yutma özelliği istenen her alanında kullanılabilir.  

Sarlon Quartz Opus

Sarlon Quartz Opus her türlü profesyonel kullanıma ve mekana uygun modern desen ve renklere sahip bir koleksiyondur.

Colomousse Trafic

Heterojen ürün olması nedeni ile bakım gerektirmeyen FORBO ETERNAL PVC Rulo malzemeyi, nemli moblu, PH değeri 7 den düşük olmayan deterjanlar ve orta sertlikte mobla yapılan makineli temizlik sayesinde hem uzun ömürlü hem de temiz olarak çok uzun yıllar kullanabiliriz.  

Sarlon Tech Canyon

Sarlon Tech Canyon yüksek kalıcı iz direncini, yüksek akustik performans ile birleştiren koleksiyondur.