Karo Halı

Flotex İntegrity Karo Halı

Flotex integrity bütünlüğü ofis ve iş ortamı için mükemmel bir seçimdir. Sakin bir modern bir atmosfer gerektiren hem büyük ve orta büyüklükteki alanlar için uygundur. Flotex bütünlüğü ve ince çizgili tasarımı temel renkler profesyonel ayar için farklı bir zemin sunuyor.  

Flotex Samoa Karo Halı

Flotex samoa çarpıcı çağdaş bir renk yelpazesi içinde canlı bir grafik tasarım. Bu tasarım eğlenceli henüz pratik eğitim ve Otelcilikortamlarında hem de iyi çalışır.Tasarım dama tahtası veya duvardan bir tarzda monte edilebilir.  

Flotex Samba Karo Halı

Flotex Samba çevresine ilgi ekler yarı–düz, rasgele modeliyle birlikte geniş bir renk seçeneği sunuyor.Desen kolayca diğer renkleri veyaFlotex aralıkları ile kombine ve levha ve fayans formatında hem de mevcut olabilir.

Flotex Senya Karo Halı

Misafirperverliği, iş, perakende veya eğitim olsun, Flotex senya kiremit aralığı çevreye karakter ve pratiklik sunuyor.Sakin, geometrik tasarım sessiz genel zemin tasarımını yaratmak, onun ortama kolayca uyum sağlar

Flotex Silica Karo Halı

Flotex silica, sessiz toprak ve mineral tonları farklı bir koleksiyon doğrusal tasarımı ile sofistike iç ruh oluşturmak. Bu modern ofis ortamında, konferans merkezi veya atrium huzur getiriyor.  

Flotex Seoul Karo Halı

Flotex seoul tüm geometrik tasarımı üzerinde yoğun dokulu ve günümüzün yoğun modern ofis ortamları için idealdir.

Flotex Penang Karo Halı

Flotex Penang herhangi bir modern bir ortam için çarpıcı bir görünüm sunuyor. Penang fayans ince doğrusal bir etki oluşturmak ve zengin, modern tonları bir dizi gelir.

Flotex Oslo Karo Halı

Flotex oslo bir dama tahtası ve duvardan duvara moda hem de monte edilebilir modern geometrik bir tasarım. Bu profesyonel ortamlarda geniş bir yelpazede için uygun 8 şık toprak gizleme rengi mevcuttur.  

Flotex Calgary Karo Halı

Flotex calgary karo halı kolayca diğer tamamlayıcı Flotex veya esnek aralıkları ile kombine edilebilir yumuşak, doğal tasarım renk seçeneği sunuyor. Calgary sessiz ortam gerektiren uygulama alanları için mükemmel bir seçimdir.    

Flotex Montana Karo Halı

Bireyselliği ifade eden yarı-düz all-over tasarımı ile kombine Flotex Montana geniş renk yelpazesi, keyifli, hoş çalışma ve iç geniş bir aralığı için öğrenme alanları haline ortamları dönüşür.